Skip to content
Loading Events

« All Events

Getting Published: Some Insights and Advice for International Scholars

29 balandžio 16:00 - 17:30

Free

VDU Vytauto Kavolio transdisciplininių tyrimų institutas kviečia mokslininkus (-es) į seminarą, suteikiantį patarimų, kaip efektyviai publikuoti straipsnius moksliniuose žurnaluose.

 

  • Seminaro trukmė: 1,5 val. (2 akademinės val.).
  • Data: 2025 m. balandžio 29 d. 16 val.
  • Kalba: anglų.
  • Formatas: internetinis seminaras per MS Teams.
  • Registruokitės į seminarą čia. Užsiregistravę dalyviai (-ės) gaus MS Teams nuorodą į seminarą el. paštu, kurį naudojo registracijoje.
  • Lektoriai: dr. Eran Vigoda-Gadot, Haifa universitetas, Izraelis; dr. Gregg G. Van Ryzin, Rutgerso universitetas Niuarke, JAV.

 

Apie seminarą

 

Dėl didėjančios konkurencijos, griežtesnių metodų ir sparčių technologinių pokyčių skelbti savo mokslinius tyrimus tampa vis sudėtingiau. Šio internetinio seminaro tikslas – pasidalyti su dalyviais įžvalgomis ir gerąja patirtimi, kaip padidinti savo galimybes publikuoti darbus recenzuojamuose socialinių mokslų žurnaluose.

 

Seminare bus kalba apie tai, kaip

 

  • pasirinkti tinkamą žurnalą savo tyrimo rezultatų publikavimui;
  • parengti savo tyrimą tarptautinei auditorijai;
  • aprašyti metodologinius apribojimus;
  • tinkamai atsakyti į recenzentų ir redaktorių pastabas;
  • maksimaliai padidinti paskelbtų mokslinių darbų poveikį.

 

Seminaro metu lektoriai suteiks dalyviams (-ėms) įgūdžių ir strategijų, padėsiančių sėkmingai skelbti savo mokslinius tyrimus recenzuojamuose žurnaluose ir prisidėti prie savų disciplinų literatūros turtinimo.

 

Šis seminaras skirtas doktorantams (-ėms) ir ankstyvosios karjeros mokslininkams (-ėms), tačiau gali būti aktualus ir vyresniesiems mokslo darbuotojams (-oms), ypač tiems, kurie siekia publikuotis tarptautiniuose žurnaluose.

 

Apie lektorius

 

Dr. Greggas G. Van Ryzinas yra Rutgerso universiteto Niuarke (JAV) Viešųjų reikalų ir administravimo mokyklos (SPAA) profesorius ir doktorantūros programos direktorius. Jo moksliniai tyrimai skirti įvairiems viešosios politikos ir administravimo elgsenos aspektams, įskaitant subjektyvų valdžios veiklos vertinimą, pasitikėjimą institucijomis, koprodukciją ir simbolinį atstovaujamosios biurokratijos poveikį. Šiuo metu jis yra žurnalo „International Public Management Journal“ redaktorius ir vienas iš žurnalo „Journal of Behavioral Public Administration“ steigėjų. Dr. Van Ryzinas yra knygos „Research Methods in Practice“ (SAGE) autorius (kartu su Dahila Remler) ir knygos „Experiments in Public Management Research“ (Kembridžas) redaktorius (kartu su Oliveriu Jamesu ir Sebastianu Jilke) . Jis yra Nacionalinės viešojo administravimo akademijos (NAPA) narys.

 

Dr. Eran Vigoda-Gadot yra Haifos universiteto (Izraelis) Politikos mokslų mokyklos Viešojo administravimo ir politikos fakulteto Viešojo administravimo ir vadybos skyriaus profesorius. Jis yra buvęs Herta ir Paul Amir Socialinių mokslų fakulteto dekanas (2016-2020 m.) ir buvęs Politikos mokslų mokyklos vadovas (2008-2013 m.). Viešojo valdymo ir politikos centro (CPMP) įkūrėjas ir Viešųjų organizacijų ir viešosios politikos tarpdisciplininės elgsenos laboratorijos (POP-I Lab) įkūrėjas. Jo interesų sritys: organizacinė elgsena ir žmogiškųjų išteklių valdymas viešajame administravime; organizacinė politika; politinė elgsena ir piliečių vaidmuo valdyme; pasitikėjimas valdžia; viešasis administravimas ir valdžios institucijų veikla nepaprastųjų situacijų ir krizių metu; viešojo sektoriaus reformos ir veiklos rezultatai; organizacinė pilietinė elgsena (OCB); naujoji viešoji vadyba (NPM); demokratija ir biurokratija; įsitraukimas ir emocijos valstybės tarnyboje; bendradarbiavimas ir inovacijos viešajame administravime; atsparumas ir gerovė nepaprastųjų situacijų metu. Remiantis Stanfordo universiteto tyrimu (Ioannidis, 2024; taip pat anksčiau publikuotą Plos Biology, 2019-23), prof. Vigoda-Gadot buvo įtrauktas į pasaulinį 2 proc. geriausių pasaulio mokslininkų sąrašą, ir užėmė 75-ąją vietą iš daugiau nei 160 tūkst. politikos mokslų ir viešojo administravimo mokslininkų.

 

Seminarą moderuos V. Kavolio instituto projektinės veiklos vadovė dr. Gintarė Pocė.

 

Daugiau informacijos apie mokymus el. paštu vki[et]vdu.lt.

 

Šie mokymai yra viena iš projekto „Vytauto Kavolio transdisciplininių socialinių ir humanitarinių mokslų instituto MTEP veiklų stiprinimas (SOCMTEP)“ veiklų. Projektą finansuoja Lietuvos mokslo taryba ir Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, sutarties Nr. S-A-UEI-23-13 (2023-12-27). Finansavimo programa – „Universitetų ekscelencijos iniciatyva” (Nr. V-940).

 

Details

Date:
29 balandžio
Time:
16:00 - 17:30
Cost:
Free
Event Category:

Venue

MS Teams